Zabiegi na ciało

Czym jest Endermologie® LPG Alliance?

Endermologie LPG Alliance jest masażem podciśnieniowym, który redukuje tkankę tłuszczowa, wyszczupla, ujędrnia i likwiduje cellulit. Działa on na tkankę łączną skóry, dzięki czemu możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę oraz nawet poprawić kontur twarzy. Zabieg ten opatentowany został w Stanach Zjednoczonych. 

Endermologie® jest od lat najpopularniejszym zabiegiem do całkowicie naturalnego ujędrniania i modelowania twarzy i ciała. Endermologie® Alliance- efekty widoczne już po 3 zabiegach.

Efekty po zastosowaniu zabiegu Endermologie® na ciele i twarzy?

Nowy patent Endermologie® Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.

Endermologie® Alliance oddziałuje w trzech wymiarach na Twoje ciało:

 • Redukuje miejscowo zlokalizowaną i oporną tkankę tłuszczową,
 • Wygładza cellulit,
 • Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Nowy patent endermologie® Alliance to prawdziwy fitness dla Twojej skóry twarzy.

Naturalny sposób pobudza odbudowę i produkcję odmładzających składników skóry:

 • Kolagenu dla jędrnej skóry,
 • Elastyny dla sprężystości,
 • Kwasu hialuronowego dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry.

Sprawdź efekty przed-po

Dla kogo jest wskazany zabieg endermologie® ?

Endermologie najlepiej sprawdzi się u osób w wieku pomiędzy 30 a 45 rokiem życia.

Osoby, które nie będą wykonywać regularnych ćwiczeń, mogą zobaczyć jedynie tymczasowe efekty. Konieczne jest także picie dużej ilości wody, zwłaszcza w dniu zabiegu.

Do głównych przeciwwskazań należą:

 • ciąża,
 • nowotwór,
 • żylaki,
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych;
  zapalenie i choroby skóry.

 

Jak przebiega zabieg Endermologie®?

Masaż, łączony z podciśnieniem, uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej, która jest odporna na dietę oraz ćwiczenia. Masaż ten stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. Ogromna siła nacisku oddziałuje na skórę i podskórną tkankę łączną, przyczyniając się do odchudzenia, odmłodzenia i oczyszczenia. 

Zmniejsza także różnego rodzaju bóle. Dzięki temu, że jest nieinwazyjną techniką, skorzystać z niego może praktycznie każdy, kto boryka się z problemem cellulitu. Zabieg wykonywany jest za pomocą urządzenia do masażu, który składa się z rolki i klapki oraz łagodnie działającego systemu ssącego. 

W wyniku tegoż działania, tkanka się rozciąga i prowadzi to do redukcji cellulitu. Endermologie LPG bywa porównywana z liposukcją, jednak różnica jest zasadnicza, a objawia się tym, że liposukcja jest fizyczną ingerencją w ciało ludzkie. Najnowsza odsłona tej technologii bez wątpienia staje się przebojem najlepszych gabinetów medycyny estetycznej. 

Zmodernizowana głowica sprawia, że zabieg jest znacznie głębszy i skuteczniejszy – masaż antycellulitowy, ujędrniający i wyszczuplający następują jednocześnie i wymagają tylko jednego „przejścia”. Innowacyjna głowica zapewnia jednoczesne potrójne działanie podczas zabiegu: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Co więcej, pacjent podczas zabiegu nie czuje bólu i dyskomfortu, a raczej przyjemny i relaksujący masaż. 

Bardzo ważny jest też fakt, że z najnowszej endermologie mogą korzystać kobiety w ciąży. Prawidłowo wykonany zabieg endermologie® jest: bezbolesny, bezpieczny, a przede wszystkim maksymalnie skuteczny. W przeciwieństwie do wielu oferowanych na rynku technik, LPG enermologie oferuje w 100% naturalną alternatywę: Stymulację aktywności uśpionych komórek w głębokich warstwach skóry, aby zniwelować wszelkie nieestetyczne oznaki upływu czasu (zmarszczki, obwisłą skórę, kłopotliwe krągłości, pomarańczową skórkę